franki-chamaki-z4H9MYmWIMA-unsplash.jpg

برای کمک به شما در توضیح آن برای مخاطبان خود از چهار متخصص هوش مصنوعی و گزارشگران فناوری از سراسر جهان بهترین نکات را خواسته اند.

یک پایه محکم بسازید

کارن هائو ، سردبیر ارشد هوش مصنوعی در MIT Technology Review ، شروع به پوشش هوش مصنوعی کرد که زمان زیادی را در YouTube سپری می کند و اصول اولیه را می آموزد: الگوریتم چیست؟ شبکه های عصبی چیست و چگونه آموزش می بینند؟ مهمترین نقاط عطف در تاریخ AI چیست؟ و او همچنین تعداد زیادی مقاله در زمینه هوش مصنوعی از پایگاه داده منبع باز arXiv خواند.

"در چند ماه اول شروع ضرب و شتم ، من هر هفته به آنجا می رفتم و پنج تا 10 مقاله می خواندم تا فقط با اصطلاحات و مفاهیم مشهور تحقیقاتی كه كارشناسان به طور مكرر استفاده می كردند آشنا شوم."

هنگامی که او اطلاعات کلیدی را از مقالات جمع آوری می کرد ، با تحقیق بیشتر در مورد کلمات کلیدی در YouTube و سایر منابع آنلاین دو برابر می شود تا دانش کافی را ایجاد کند.

ملیسا هیککیل ، خبرنگار هوش مصنوعی برای POLITICO Europe ، جدا از مقالات پژوهشی ، داشتن مهارت کافی در مطالعه قوانین و مقررات مربوط به هوش مصنوعی نیز مهم است.

"وقتی در مورد فناوری و هوش مصنوعی می نویسید ، غالباً باید در مورد مواردی مانند امنیت سایبری و محافظت از داده ها صحبت کنید. وقتی چنین اتفاقی می افتد ، مفید است که بتوانید مانند GDPR مقررات را بخوانید ، آنچه را که می گوید بفهمید و در گزارش خود تأمل کنید. "

تبلیغات اعتیاد به مواد مخدره را بزنید

خبرنگاران هوش مصنوعی همیشه مقالات پژوهشی جدید را می خوانند تا این حوزه را درک کنند و از تحولات جدید برای گزارش در دست داشته باشند. اما چگونه می توانید یافته های تحقیق را برای مخاطبان خود ترجمه کنید تا از اعتیاد به مواد مخدره جلوگیری کند؟